سایت تولید شن و ماسه

ماسه ‌ها و شن ها از تجزیه کانی های مقاوم نظیر کوارتز به وجود می آیند. از ماسه برای تهیه انواع ملات‌ سیمان، بتن، آجر ماسه آهکی و… استفاده می کنند. در صنعت ساختمان به دانه های از قطر ۲ تا ۰.۰۶ میلی‌متر ماسه گفته می‌شوند.

ماسه بر حسب منبع تهیه آن به چند دسته تقسیم می‌‎شود. ماسه شکسته دو بارشور به صورت مصنوعی و از خرد کردن سنگهای متراکم نظیر گرانیت به دست می آید. دانه‌های ماسه شکسته تیزگوشه است و سطوح بسیار خشنی دارد. از این رو برای ساخت بتن مناسب است.  منظور از ماسه ۰۴ و ۰۶ این است که بزرگترین قطر سنگدانه به ترتیب از ۴ میلیمتر و ۶ میلیمتر بیشتر نباشد.

ماسه یک بار شور یا فیلر عمدتاً برای ساخت ملات کاربرد دارد. ماسه دو بار شور به دلیل خاک کمتر در ساخت بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

ماسه خاکی نیز در ساخت ملات‌های خاص کاربرد دارد. در زیر لیست مصالح قابل تولید ارائه میشود.

نوعسایت تولید شن و ماسه
فضای مورد نیازمتر مربع
ظرفیت تولیدمتناسب با نیاز مشتری - مترمکعب َدر ساعت
نوع شن و ماسه تولیدیمتناسب با نیاز مشتری
میزان برق مصرفی۳۰ کیلو وات

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره برای سفارش نوع بچینگ تماس بگیرید.

سایت تولید شن و ماسه

ماسه ‌ها و شن ها از تجزیه کانی های مقاوم نظیر کوارتز به وجود می آیند. از ماسه برای تهیه انواع ملات‌ سیمان، بتن، آجر ماسه آهکی و… استفاده می کنند. در صنعت ساختمان به دانه های از قطر ۲ تا ۰.۰۶ میلی‌متر ماسه گفته می‌شوند.

ماسه بر حسب منبع تهیه آن به چند دسته تقسیم می‌‎شود. ماسه شکسته دو بارشور به صورت مصنوعی و از خرد کردن سنگهای متراکم نظیر گرانیت به دست می آید. دانه‌های ماسه شکسته تیزگوشه است و سطوح بسیار خشنی دارد. از این رو برای ساخت بتن مناسب است. * منظور از ماسه ۰۴ و ۰۶ این است که بزرگترین قطر سنگدانه به ترتیب از ۴ میلیمتر و ۶ میلیمتر بیشتر نباشد.

ماسه یک بار شور یا فیلر عمدتاً برای ساخت ملات کاربرد دارد. ماسه دو بار شور به دلیل خاک کمتر در ساخت بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

ماسه خاکی نیز در ساخت ملات‌های خاص کاربرد دارد. در زیر لیست مصالح قابل تولید ارائه میشود.

 

قسمت های تشکیل دهنده سایت تولید شن و ماسه:

  • سرند گریزلی​: سرند گریزلی تولید صنایع متال صنعت، یکی از تجهیزات انتقال مواد و مصالح به دهانه فک یا نوارنقاله ها میباشد.این دستگاه عملیات تفکیک سنگدانه های درشت از خاک و ریز دانه ها را دارا میباشد. سرندهای گریزلی در ابعاد و تیپ های مختلف مطابق با نوع دانه بندی و مصالح مشتری تولید می گردد.

  • سرند ویبره‌ای​: یکی از تجهیزات مورد استفاده در معادن و صنایع گوناگون سرند ویبراتوری صنایع متال صنعت میباشد که جهت دانه بندی و تفکیک مصالح کاربرد دارد. دستگاه سرند برای تفکیک خاک از شن و ماسه و یا دانه بندی شن در سایز های متفاوت کاربرد دارد.

  • سنگ شکن کوبیت​: سنگ شکن کوبیت سری HS صنایع متال صنعت، از دسته دستگاه سنگ شکن کوبیت می باشد که برای خردایش سنگ های سخت استفاده میشود. سندانهای دستگاه به صورت سه سری پشت سر هم تعبیه شده اند که هر کدام جداگانه تنظیم و ریگلاژمی گردند تا بتوان محصول مورد نیاز را در سایزهای مختلف بدست آورند.

  • سنگ شکن فکی: سنگ شکن فکی صنایع متال صنعت، اولین دستگاهی است که در خط تولید خردایش نصب می شود و به طور کلی برای خردایش سنگ های بسیار بزرگ به سایز های کوچکتر استفاده میشود.

  • سنگ شکن مخروطی: هیدروکن یا سنگ شکن مخروطی صنایع متال صنعت، یک نوع سنگ شکن است که یکی از ابزارهای مهم جهت خرد کردن و شکستن سنگ‌ها و مواد معدنی است و در صنایع بسیاری هم از این ابزارها استفاده می‌شود.

  • فیدر گریزلی: مسئولیت فیدرگریزلی صنایع متال صنعت، هدایت مستقیم بار به دهانه فک یا سرند می باشد که به موضوع هدایت بار به طور مرتب به دهانه فک یا نوار نقاله مادر بهره مند می گردد.در اصل این دستگاه قلب تپنده ماشین آلات معدن است و آغاز کار از این دستگاه شروع میشود.

  • فیدر ویبره‌ای: فیدرهای ارتعاشی یا ویبره ای (Vibrating Feeder) صنایع متال صنعت، در ابتدای خطوط خردایش قرار گرفته و به منظور استفاده در شرایط سخت و مدت زمان کارکرد طولانی و مستمر در عملیات سنگ شکنی اولیه طراحی شده و ساخته می‌شوند. این دستگاه بگونه ای طراحی و ساخته میشود که هدایت بار به طور منظم و با ظرفیت تنظیم بار و به کمک دریچه خروجی که قابلیت تنظیم است عملیات مکانیکی هدایت بار را انجام میدهد و در انواع و تناژ مختلف در خطوط تاسیسات مواد معدنی نصب و راه اندازی می شود.

  • ماسه شور حلزونی: ماسه شور حلزونی صنایع متال صنعت، یکی از تجهیزاتی است که مناسب شستشوی ماسه با سایز ریزدانه های ۰ تا ۶ میلیمتر و یا مصالح نخودی و بادامی در معادن شن و ماسه کاربرد دارد . دستگاه ماسه شور جهت تفکیک و شست و شوی محصول در تاسیسات سنگ شکن و فراوری مواد معدنی و شن و ماسه مورد استفاده قرارمی گیرد و معمولا زیر سرند اول نصب می شود. این وسیله به گونه مارپیچی عمل می کند و ناخالصی ها را از درون ماده طی یک فرایند خاص جدا می کند.

  • نوار نقاله مصالح معدنی​: یکی از تجهیزات انتقال مواد یا جابجایی مصالح معدنی در معادن کوچک و صنایع گوناگون نوارنقاله صنایع متال صنعت، می‌باشد که بسیار پرکاربرد است و در واقع بدون این تجهیز امکان استارت و راه اندازی و جابجایی مصالح و مواد امکان پذیر نمی‌باشد و این امکان را فراهم میسازند تا حجم بسیار بالایی از مصالح با سرعت بسیار مناسبی انتقال دهند نوار نقاله در بسیاری از صنایع به عنوان یک قطعه استاندارد تجهیزات جابجایی مکانیکی برای جابجایی کالا ، محصولات ، کالاهای خام و سایر مواد از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود.

تجهیزات مورد نیاز سایت تولید شن و ماسه

سرند گریزلی

سنگ شکن فکی

فیدر ویبره ای

سرند ویبره ای

سنگ شکن مخروطی

ماسه شور حلزونی

سنگ شکن کوبیت

فیدر گریزلی

نوار نقاله مصالح معدنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *